HOBBY Parotěsná fólie

zvětšit obrázek: HOBBY Parotěsná fólie
Popis výrobku:
Parotěsná zábrana N standard je třívrstvý materiál, jehož nosnou částí je HDPE mřížka, utěsněná proti prostupu vody a vodní páry polyetylenovou fólií.

Funkce:
Parotěsná zábrana N standard zabraňuje v pronikání vodních par vzniklých činností v domě i vodních par vydýchaných lidmi v domě do střešní konstrukce a izolace, kde jinak tyto páry kondenzují a způsobují vznik plísní a hnilobu dřevěné konstrukce domu.

No.NázevMJBalení
[MJ]
Cena
bez DPH
[Kč/MJ]
6001020Fól.parotěsná-PI 110g(15m2) STROTEXm215.0028,00
6001021Fól.parotěsná-PI 110g(30m2) STROTEXm230.0028,00

Návod k montáži:
Parotěsné zábrany se umísťují mezi tepelnou izolaci a vnitřní obklad místnosti. Pokládají se horizontálně i vertikálně na vnitřní stranu krokví, či jinou nosnou konstrukci střechy těsně k aplikované tepelné izolaci. Připevňují se sponami mechanické sešívačky, popřípadě pozinkovanými nebo hliníkovými hřeby. Každý průnik hřebu je nutno utěsnit. Je třeba dbát na pečlivé slepení jednotlivých pásů parotěsných fólií pomocí lepící pásky, vyloučit v nich jakékoliv otvory, dotěsnit parotěsnou zábranu pomocí komprimačních pásek ke všem konstrukcím (okna, zdi a tak dále). Parotěsnost zábran nesmí být narušena ani rozvody elektřiny a vody.

Balení:
Fólie se dodávají v rolích 1,5 x 10 m zabalených do polyetylénové hadice.

Skladování:
Role skladovat ve vertikální poloze, bez přístupu slunečního záření a UV záření.