Spojovací pásky

zvětšit obrázek: Páska oboustranná PP

Páska oboustranná PP 

Popis výrobku:
Oboustranně lepící páska s textilním nosičem je profesionální pomocník pro fixaci koberců k podlaze, nekonečnému nastavování a vytváření samolepících vrstev na nejrůznějších materiálech. Velmi dobře přilne k papíru, PVC, různým profilům a soklům, pěnovým, tkaným i pleteným materiálům. Díky silnému lepidlu drží vše velmi dobře na svém místě.
Oboustranná páska s textilním nosičem je balena v plastovém blistru, který pásku chrání před prachem a dalšími nepříznivými vlivy a umožňuje delší skladování. Můžete mít také pásku samostatně nebalenou. V kartonu jsou jednotlivá patra pásek proložena voskovým papírem. Pásky bez obalu jsou vhodné při větší spotřebě pásky zejména ke konečnému použití.

No.NázevMJBalení
[MJ]
Cena
bez DPH
[Kč/MJ]
6003012Páska oboustranná-PP(25mx50mm)ks24.0085,00

zvětšit obrázek: Páska AL pokovená spojovací

Páska AL pokovená spojovací 

Popis výrobku:
Pokovená páska je reflexní páska s napařenou vrstvou hliníku. Používá se zejména k slepování parozábran sádrokartonu. Díky stříbřité barvě můžete tuto reflexní pásku do jisté míry použít i k dekoračním účelům. Časté je také její nasazení při vytváření reflexních vrstev pro optické snímání.
Pokovená reflexní páska je opatřena vrstvou hliníku, který dobře odráží infračervené záření. Akrylátová vrstva lepidla na vodní bázi je odolná vůči ultrafialovému záření. Pokovená reflexní páska není vhodná ke spojování střešních a jiných parozábran.

No.NázevMJBalení
[MJ]
Cena
bez DPH
[Kč/MJ]
6003024Páska AL-pokovená 50mmx50m spojovacíks1.0065,00

zvětšit obrázek: Páska AL hliníková spojovací

Páska AL hliníková spojovací 

Popis výrobku:
Reflexní páska hliníková. Používá se zejména k slepování parozábran sádrokartonu. Díky stříbřité barvě můžete tuto reflexní pásku do jisté míry použít i k dekoračním účelům. Časté je také její nasazení při vytváření reflexních vrstev pro optické snímání.
Reflexní páska hliníková dobře odráží infračervené záření. Akrylátová vrstva lepidla na vodní bázi je odolná vůči ultrafialovému záření. Reflexní páska hliníková není vhodná ke spojování střešních a jiných parozábran.

No.NázevMJBalení
[MJ]
Cena
bez DPH
[Kč/MJ]
6003022Páska AL-hliníková 50mmx50m spojovacíks1.00245,00

zvětšit obrázek: Páska butylová oboustranná

Páska butylová oboustranná 

Popis výrobku:
Butylová oboustranná páska patří mezi špičkové materiály určené ke spojovaní a utěsňování vrstev a materiálů, např. dřevo, kov, sklo, nebo zateplovací desky. Jedná se o velmi kvalitní butyl-kaučukovou oboustranně lepící pásku. Používá se zejména tam, kde potřebujete trvale utěsnit stavební detail nebo pro upevnění tabulek ve venkovních prostorech. Butylová páska lepí tak pevně, že nehrozí odcizení tabulek.

Butylová oboustranka bez nosiče je vyrobena z extrudovaného butylkaučuku bez vnitřní výztuže, je nesená na lineru ze silikonového papíru s fingerliftem. Je to silně přilnavá, voděodolná, samosvařitelná a plastoelastická butylkaučuková hmota s dobrou soudržností.

Teplotní odolnost -30 až 80 °C Skladovací teplota 5 až 25 °C Aplikační teplota 5 až 40 °C

No.NázevMJBalení
[MJ]
Cena
bez DPH
[Kč/MJ]
6003030Páska butylová obous.15mmx45mks1.001 255,00