Odvodňovací kanál TAURUS

zvětšit obrázek: Odvodňovací kanál TAURUS
Popis výrobku:

Charakteristika odvodňovacích žlabů Taurus
Řada kanálků Taurus v provedení z polyetylenu s vysokou hustotou představuje praktickou a hospodárnou alternativu proti tradičním systémům liniového odvodnění v provedení z recyklovaných materiálů, betonu a polymerických betonů. Vzhledem ke svému provedení, umožňují tyto kanálky jednoduchou dopravu a skladování vzájemným zasouváním do sebe. Kromě toho, je materiál, ze kterého jsou tyto odvodňovací kanálky vyrobeny, zcela recyklovatelný.
Odvodňovací žlábek Taurus je vyroben v souladu s normou UNI-EN 1433, která definuje požadavky na drenážní kanálky pro plochy určené pro chodce a k přejezdu vozidly.

Materiál:
Odvodňovací kanálek Taurus z PE-HD může být kompletován s rošty z polypropylenu, nerezové oceli, pozinkované oceli a litiny. PE-HD je kromě stoprocentní recyklovatelnosti lehký, robustní a odolný proti nárazům a pádům. Odvodňovací kanálek Taurus je odolný tepelným výkyvům, garantovaně použitelný v rozmezí teplot -50°C až + 100°C. PE-HD je odolný široké řadě kyselin, solí a karbidů (viz tabulka).

Certifikáty:
Všechny kanálky Taurus mají osvědčení o zkoušce dle předpisu 89/106/CE, vystavený akreditovaným institutem a schválení podle normy UNI EN 1433:2004

No.NázevMJBalení
[MJ]
Cena
bez DPH
[Kč/MJ]
3390100DAKOTA žlab 130x 75x1000ks1.00475,00

Použití:
Všechny kanálky Taurus mohou být použity pro odtok vody v blízkosti silnic, parkovišť, pěších zon, v zahradách.... . Kromě toho, díky své resistenci vůči kyselinám a samočištění, mohou být použity na místech, kde je nutná vysoká záruka hygieny jako jsou kuchyně nebo v průmyslových prostředích.

Příslušenství:
Rošty, spoje, výztužné profily, zámky mříží, gumová přechodka.